Hallinto

Yhteystiedot

Liiketoimintajohtaja

Jussi Lehtonen
puh. 040 749 9955
jussi.lehtonen@esperi.fi

Ravintolatoimenjohtaja

Merja Sandberg
puh. 040 530 2591
merja.sandberg@sagacare.fi

Laatu- ja kehityspäällikkö

Mia Wesanko
puh. 050 361 8341
mia.wesanko@sagacare.fi

Myynti- ja markkinointipäällikkö

Laura Toponen
puh. 050 413 4223
laura.toponen@sagacare.fi

Asiakasvastaava, Sagan myynti ja markkinointi

Elina Vaarala
puh. 050 338 1697
elina.vaarala@sagacare.fi

Asiakasvastaava, Sagan myynti ja markkinointi

Laura Lappalainen
puh. 050 591 1876
laura.lappalainen@sagacare.fi

Asiakasneuvoja, Sagan myynti ja markkinointi

Julia Kaarni
puh. 050 590 9594
julia.kaarni@sagacare.fi

Median yhteydenotot

puh. 010 408 7000 (ark. klo 9-16)
media@sagacare.fi