Yhteystiedot

Helsinki

Saga Palvelutalo Käpylinna

Saga Käpylinnan vastaanotto (ma-pe klo 11.00-16.45 ja la-su 11.00-15.45)
Myrskyläntie 18, 00650 Helsinki
kapylinna.ravintola@sagacare.fi
puh. 050 911 3875

Palvelutalon esittely

Saga Käpylinnan henkilökunnan yhteystiedot

Saga Palvelutalo Munkkiniemi

Saga Munkkiniemen vastaanotto (ma-su klo 8.00-11.00 ja 11.30-18.45)
Dosentintie 12, 00330 Helsinki

munkkiniemi@sagacare.fi
puh. 050 590 2541

Palvelutalon esittely

Saga Munkkiniemen henkilökunnan yhteystiedot

Saga Palvelutalo Villa Kari

Mäntytie 8, 00270 Helsinki

Palvelutalon esittely

Saga Villa Karin henkilökunnan yhteystiedot

Saga Palvelutalo Helapuisto

Saga Helapuiston vastaanotto (ma-la klo 10-17)
Helatehtaankatu 1, 00700 Helsinki
puh. 
050 563 5732
helapuisto@sagacare.fi

Palvelutalon esittely

Saga Helapuiston henkilökunnan yhteystiedot

Vantaa

Saga Palvelutalo Tammilinna

Saga Tammilinnan vastaanotto (ma-su klo 8-16.45)
Neilikkatie 11 A, 01300 Vantaa
puh. 
050 476 1343
tikkurila@sagacare.fi

Palvelutalon esittely

Saga Tammilinnan henkilökunnan yhteystiedot

Lahti

Saga Palvelutalo Salpalinna

Saga Salpalinnan vastaanotto (ma-la klo 8-16, su ja pyhäpäivät klo 8-15)
Kyösti Kallion katu 3, 15110 Lahti
puh. 050 410 0187
salpalinna@sagacare.fi 

Palvelutalon esittely

Saga Salpalinnan henkilökunnan yhteystiedot

Lappeenranta

Saga Palvelutalo Torilinna

Saga Torilinnan vastaanotto (ma-pe klo 8-16 ja la-su klo 8-15)
Snellmaninkatu 3 D
53100 Lappeenranta
puh. 
050 5293 151
torilinna@sagacare.fi

Palvelutalon esittely

Saga Torilinnan henkilökunnan yhteystiedot

Rauma

Saga Palvelutalo Kanalinranta

Saga Kanalinrannan vastaanotto (ark. 10.30-16.30, la 11.00-14.00)
Aittakarinkatu 19
26100 Rauma
puh. 
050 5747 241
kanalinranta@sagacare.fi

Palvelutalon esittely

Saga Kanalinrannan henkilökunnan yhteystiedot

Seinäjoki

Saga Palvelutalo Lakeudenlinna

Saga Lakeudenlinnan vastaanotto (ark. 10-17, la-su 12-17)
Kutojankatu 6
60100 Seinäjoki
puh. 
050 5953 828 
lakeudenlinna@sagacare.fi

Palvelutalon esittely

Saga Lakeudenlinnan henkilökunnan yhteystiedot

Turku

Saga Palvelutalo Kaskenniitty

Saga Kaskenniityn vastaanotto (ma-pe klo 8-18 ja la-su 8-17)
Vähäheikkiläntie 1
20700 Turku
puh. 
02 4445 4500 (24h vaihde)
kaskenniitty@sagacare.fi

Palvelutalon esittely

Saga Kaskenniityn henkilökunnan yhteystiedot

Saga Palvelutalo Kaskenpuisto

Saga Kaskenpuiston vastaanotto (ma-su klo 9.00-16.30)
Vähäheikkiläntie 2
20720 Turku
puh. 
02 4445 3500 (24h vaihde)
kaskenpuisto@sagacare.fi

Palvelutalon esittely

Saga Kaskenpuiston henkilökunnan yhteystiedot