Yhteystiedot

Helsinki

Saga Palvelutalo Käpylinna

Saga Käpylinnan vastaanotto (ma-su klo 10-18)
Myrskyläntie 18
00650 Helsinki
kapylinna.ravintola@sagacare.fi
puh. 050 911 3875

Palvelutalon esittely

Saga Käpylinnan henkilökunnan yhteystiedot

Saga Palvelutalo Munkkiniemi

Saga Munkkiniemen vastaanotto (ma-su klo 8.30-20.30)
Dosentintie 12
00330 Helsinki

munkkiniemi@sagacare.fi
puh. 050 590 2541

Palvelutalon esittely

Saga Munkkiniemen henkilökunnan yhteystiedot

Saga Palvelutalo Villa Kari

Mäntytie 8
00270 Helsinki


Palvelutalon esittely

Saga Villa Karin henkilökunnan yhteystiedot

Saga Palvelutalo Helapuisto

Saga Helapuiston vastaanotto (ma-su klo 10-18)
Helatehtaankatu 1
00700 Helsinki
puh. 
050 563 5732
helapuisto@sagacare.fi

Palvelutalon esittely

Saga Helapuiston henkilökunnan yhteystiedot

Vantaa

Saga Palvelutalo Tammilinna

Saga Tammilinnan vastaanotto (ma-su klo 8-18)
Neilikkatie 11 A
01300 Vantaa
puh. 
050 476 1343
tikkurila@sagacare.fi

Palvelutalon esittely

Saga Tammilinnan henkilökunnan yhteystiedot

Lahti

Saga Palvelutalo Salpalinna

Saga Salpalinnan johtaja
Margit Vento
puh. 050 5780 359
margit.vento@sagacare.fi

Tiedustelut palveluasunnoista
puh. 
0800-06116 (ark. klo 9-17)
myynti.saga@sagacare.fi

Palvelutalon esittely

Lappeenranta

Saga Palvelutalo Torilinna

Saga Torilinnan vastaanotto (ma-su klo 8-16)
Snellmaninkatu 3 D
53100 Lappeenranta
puh. 
050 5293 151
torilinna@sagacare.fi

Palvelutalon esittely

Saga Torilinnan henkilökunnan yhteystiedot

Rauma

Saga Palvelutalo Kanalinranta

Saga Kanalinrannan vastaanotto (ark. 10.30-16.30, la-su 10.30-15.30)
Aittakarinkatu 19
26100 Rauma
puh. 
050 5747 241
kanalinranta@sagacare.fi

Palvelutalon esittely

Saga Kanalinrannan henkilökunnan yhteystiedot

Seinäjoki

Saga Palvelutalo Lakeudenlinna

Saga Lakeudenlinnan vastaanotto (ark. 10-17, la-su 12-17)
Kutojankatu 6
60100 Seinäjoki
puh. 
050 5953 828 
lakeudenlinna@sagacare.fi

Palvelutalon esittely

Saga Lakeudenlinnan henkilökunnan yhteystiedot

Turku

Saga Palvelutalo Kaskenniitty

Saga Kaskenniityn vastaanotto (ma-su 8-19, pyhäpäivinä 8-17.30)
Vähäheikkiläntie 1
20700 Turku
puh. 
02 4445 4500 (24h vaihde)
kaskenniitty@sagacare.fi

Palvelutalon esittely

Saga Kaskenniityn henkilökunnan yhteystiedot

Saga Palvelutalo Kaskenpuisto

Saga Kaskenpuiston vastaanotto (ma-su 9-17)
Vähäheikkiläntie 2
20720 Turku
puh. 
02 4445 3500 (24h vaihde)
kaskenpuisto@sagacare.fi

Palvelutalon esittely

Saga Kaskenpuiston henkilökunnan yhteystiedot