Yhteystiedot

Pääkaupunkiseutu

Saga Palvelutalo Käpylinna, Helsinki

Vastaanotto puh. 050 911 3875 
Myrskyläntie 18
00650 Helsinki

Johtaja Tuula Korhonen, asuntotiedustelut ja palvelut:
puh. 040 6719 813
tuula.korhonen@sagacare.fi

Näytöt ja tiedustelut vapaana olevista asunnoista:
puh. 08000 6116 (ark. klo 9-17)

Saga Käpylinnan vastaava sairaanhoitaja: 
Katja Siitonen
puh. 050 3297 540

Voit soittaa kiireellisissä asioissa Saga Käpylinnan hoitajille:
Hoitajat, palvelutalo: 050 4683 767
Hoitajat, ryhmäkoti: 050 4683 779

Toimipisteen esittely

Esittelyajan varaaminen ja yhteystiedot

 

Saga Palvelutalo Munkkiniemi, Helsinki

Vaihde 044 012 0101 (ark. 9-18, la-su 11-17)
Dosentintie 12
00330 Helsinki
munkkiniemi@sagacare.fi

Johtaja Ranja Kontturi, asuntotiedustelut ja palvelut:
puh. 050 5215 139 (ark. klo 8-15)
ranja.kontturi@sagacare.fi 

Voit soittaa kiireellisissä asioissa hoitajien 24/7 turvapuhelimeen:
Dosentinpuisto: puh. 044 720 2735 
Dosentinrinne: puh. 044 720 2785
Dosentinlinna: puh. 044 720 2787

Toimipisteen esittely

Esittelyajan varaaminen ja yhteystiedot

 

Saga Palvelutalo Villa Kari, Helsinki

Mäntytie 8
00270 Helsinki

Johtaja Satu Hellsten, asuntotiedustelut ja palvelut:
puh. 050 5016 186
satu.hellsten@sagacare.fi

Voit soittaa kiireellisissä asioissa Saga Villa Karin hoitajalle:
puh. 040 147 5606 (ma - su klo 8-14)

Toimipisteen esittely

 

Saga Palvelutalo Helapuisto, Helsinki

Vaihde (09) 3541 5000
Helatehtaankatu 1
00700 Helsinki
puh. (09) 3541 5000
helapuisto@sagacare.fi

Johtaja Satu Hellsten, asuntotiedustelut ja palvelut:
puh. 050 5016 186
satu.hellsten@sagacare.fi

Voit soittaa kiireellisissä asioissa Saga Helapuiston hoitajille:
puh. 050 466 3313

Toimipisteen esittely

 

Saga Palvelutalo Tammilinna, Vantaa 

Tiedustelut palveluasunnoista
puh. 08000 6116 (ark. klo 9-17)
myynti.saga@sagacare.fi

Toimipisteen esittely

 

Lappeenranta

Saga Palvelutalo Torilinna, Lappeenranta

Snellmaninkatu 3 D
53100 Lappeenranta

Johtaja Sari Kärpänen, asuntotiedustelut ja palvelut:
puh. 050 354 5989
sari.karpanen@sagacare.fi

Tiedustelut palveluasunnoista
puh. 08000 6116 (ark. klo 9-17)
myynti.saga@sagacare.fi

Voit soittaa kiireellisissä asioissa Saga Torilinnan hoitajille:
puh. 046 920 9097 (joka päivä klo 7.30-21.00)

Toimipisteen esittely

 

Rauma

Saga Palvelutalo Kanalinranta, Rauma

Vaihde (02) 833 990
Aittakarinkatu 19
26100 Rauma
puh. (02) 833 990
kanalinranta@sagacare.fi

Johtaja Sanna Järvenpää, asuntotiedustelut ja palvelut:
puh: 050 595 2618
sanna.jarvenpaa@sagacare.fi

Toimipisteen esittely

 

Seinäjoki

Saga Palvelutalo Lakeudenlinna, Seinäjoki

Kutojankatu 6
60100 Seinäjoki

Tiedustelut palveluasunnoista 
Puh. 08000 6116 (ark. klo 9-17)
myynti.saga@sagacare.fi

Toimipisteen esittely

 

Turku

Saga Palvelutalo Kaskenniitty, Turku

Vaihde (02) 4445 4500
Vähäheikkiläntie 1
20700 Turku
puh. (02) 4445 4500
kaskenniitty@sagacare.fi

Johtaja Mia Wesanko, asuntotiedustelut ja palvelut:
puh: 050 361 8341
mia.wesanko@sagacare.fi

Toimipisteen esittely

 

Saga Palvelutalo Kaskenpuisto, Turku

Vaihde (02) 4445 3500
Vähäheikkiläntie 2
20720 Turku
puh. (02) 4445 3500
kaskenpuisto@sagacare.fi

Johtaja Mia Wesanko, asuntotiedustelut ja palvelut:
puh: 050 361 8341
mia.wesanko@sagacare.fi

Toimipisteen esittely

 

Hallinto

Liiketoimintajohtaja

Juhana Olkkola
050 390 1991
juhana.olkkola@sagacare.fi

Ravintolatoimenjohtaja

Merja Sandberg
040 530 2591
merja.sandberg@sagacare.fi

Aluepäällikkö

Maria Sirén
050 432 9138
maria.siren@sagacare.fi 

Asiakkuuspäällikkö

Laura Isohanni
050 413 4223
laura.isohanni@sagacare.fi

Asiakasvastaava, Sagan myynti ja markkinointi

Elina Vaarala
050 338 1697
elina.vaarala@sagacare.fi