Saga Kaskenpuiston henkilökunnan yhteystiedot

Varaa esittelyaika Saga Kaskenpuistoon!

Mia Wesanko
johtaja
puh. 050 361 8341
mia.wesanko@sagacare.fi

Johtaja Mia Wesangon tavoitat puhelimitse parhaiten ti - pe klo 9 - 15 välisenä aikana.

Saga Kaskenpuiston vastaanotto

Vähäheikkiläntie 2 (ma-su 9-17)
20720 Turku
puh. (02) 4445 3500 (24h vaihde)
kaskenpuisto@sagacare.fi

Sosiaalihuollon vastuuhenkilö

Leena Sten
puh. 050 562 3123
leena.sten@sagacare.fi

Tiimivastaava

Nykyinen Saga Kaskenpuiston asukas tai asukkaan omainen, olethan ensisijaisesti yhteydessä Saga Kaskenpuiston tiimivastaavaan. Tiimivastaava on tavoitettavissa arkisin klo 9-15.

Sanna Saarinen
puh. 050 527 8677
sanna.saarinen@sagacare.fi

Vastaava sairaanhoitaja

puh. 02 5343 542

Hoitajat

Voit soittaa kiireellisissä asioissa hoitajien 24/7 turvapuhelimeen:
puh. 02 5335 559

Ravintolapäällikkö

Marja Honkaranta
marja.honkaranta@sagacare.fi 
puh. 050 406 8009

Vapaa-ajanohjaaja

Riikka Janatuinen
puh. 050 3075 718
riikka.janatuinen@sagacare.fi

Fysioterapeutit

Huomioithan, että fysioterapeutit eivät pääse vastaamaan asiakastyön aikana. Jätäthän tarvittaessa viestin puhelinvastaajaan.

Sari Laine
puh. 02 533 5552
sari.laine@sagacare.fi

Katja Viikari
puh. 050 302 3616
katja.viikari@sagacare.fi

Hannu Kansanen
puh. 050 598 6919
hannu.kansanen@sagacare.fi

 

Toimistonhoitaja

Katja Helenius
puh. 02 4445 4533 (klo 10-16)
katja.helenius@sagacare.fi

Katjalta voit tiedustella laskutukseen liittyvistä asioista.

Huoltomies

Huoltomiehen yhteydenottopyynnöt Saga Kaskenpuiston vastaanottoon puh. 02 4445 3500