Saga Kaskenniityn henkilökunnan yhteystiedot

Varaa esittelyaika Saga Kaskenniittyyn!

Miia Eronen
puh. 046 922 7212 (ark. klo 9-15)
miia.eronen@sagacare.fi

Saga Kaskenniittyn vastaanotto 

Vähäheikkiläntie 1 (ma-pe klo 8-18 ja la-su klo 8-17)
20700 Turku
puh. (02) 4445 4500 (24h vaihde) 
kaskenniitty@sagacare.fi

Saga Kaskenniityn johtaja

Maria Sirén
Saga Kaskenniityn johtaja
puh. 050 432 9138
maria.siren@sagacare.fi

Talon johtajan Marian tavoitat puhelimitse parhaiten ti - pe klo 9 - 15 välisenä aikana. Marian puhelimessa on vastaaja, johon voit jättää tarvittaessa viestiä ja soittopyyntöä.

Tiimivastaavat

Nykyinen Saga Kaskenniityn asukas tai asukkaan omainen, olethan ensisijaisesti yhteydessä Saga Kaskenniityn tiimivastaaviin. Tiimivastaavat ovat tavoitettavissa arkisin klo 9-15.

Johanna Järvinen
puh. 044 720 2726
johanna.jarvinen@sagacare.fi

Miia Eronen
puh. 046 922 7212
miia.eronen@sagacare.fi
 

Vastaavat sairaanhoitajat

Tavoitat sairaanhoitajat arkisin klo 9-13 välisenä aikana
Pohjoisen tiimi: puh. (02) 5335 527

Ravintolapäällikkö

Marja Honkaranta
puh. 050 406 8009
marja.honkaranta@sagacare.fi 

Hoitajat

Voit soittaa kiireellisissä asioissa hoitajien 24/7 turvapuhelimeen:
puh. 044 7202 744

 

Vapaa-ajanohjaaja

Melina Lillberg-Palmu
puh. 050 305 1996
melina.lillberg-palmu@sagacare.fi

Fysioterapeutit

Huomioithan, että fysioterapeutit eivät pääse vastaamaan asiakastyön aikana. Jätäthän tarvittaessa viestin puhelinvastaajaan.

Sari Laine
puh. 02 533 5552
sari.laine@sagacare.fi

Katja Viikari
puh. 050 302 3616

katja.viikari@sagacare.fi

Toimistonhoitaja

Katja Helenius
puh. 044 720 2433 (klo 10-16)
katja.helenius@sagacare.fi

Katjalta voit tiedustella laskutukseen liittyvistä asioista.


Kampaamo La Mome, Maria Hyrkäs

puh. 02 4445 3602 tai 040 752 6227

Huoltomies

Huoltomiehen yhteydenottopyynnöt Saga Kaskenniityn vastaanottoon puh. 02 4445 4500.

Faksinumero

02 44454100