Saga Helapuiston henkilökunnan yhteystiedot

Varaa esittelyaika Saga Helapuistoon!

Anna Heiskanen
Saga Helapuiston johtaja
puh. 050 476 2532
anna.heiskanen@sagacare.fi

Saga Helapuiston vastaanotto

Helatehtaankatu 1
00700 Helsinki
puh. 050 5635 732 (ma-pe klo 10-17 viikonloppuisin klo 10-18)
helapuisto@sagacare.fi

Saga Helapuiston toimistonhoitaja

Marita Haarala
puh. 050 341 5902
marita.haarala@sagacare.fi

Saga Helapuiston tiimivastaava

Jaana Viinikainen
puh. 050 4395 126
jaana.viinikainen@sagacare.fi

Voit soittaa kiireellisissä asioissa Saga Helapuiston hoitajille

Hoitajat, puh. 050 466 3313

Ryhmäkodin sairaanhoitaja

Jaana Heinonen
puh. 050 5644 951

Ryhmäkodin hoitajat

puh. 044 7202 428

Saga Helapuiston ravintolapäällikkö

Mia Kasslin
puh. 050 5025 508
mia.kasslin@sagacare.fi

Saga Helapuiston vapaa-ajanohjaaja

Tea Hagman
puh. 050 476 3481 (ma-pe klo 9-15, jätä tarvittaessa soittopyyntö)
tea.hagman@sagacare.fi

Saga Helapuiston fysioterapeutit

Adam Brockwell
puh. 050 3260 469
adam.brockwell@sagacare.fi

Satu Yrjänheikki
puh. 050 4603 516
satu.yrjanheikki@sagacare.fi 

Saga Helapuiston parturi-kampaaja

puh. 046 9627 707