Saga Helapuiston henkilökunnan yhteystiedot

Varaa esittelyaika Saga Helapuistoon!

Anna Heiskanen
Saga Helapuiston johtaja
puh. 050 476 2532
anna.heiskanen@sagacare.fi

Saga Helapuiston vastaanotto

Helatehtaankatu 1
00700 Helsinki
puh. 050 5635 732 (ma-pe klo 10-17 viikonloppuisin klo 10-18)
helapuisto@sagacare.fi

Saga Helapuiston toimistonhoitaja

Marita Haarala
puh. 050 341 5902
marita.haarala@sagacare.fi

Saga Helapuiston tiimivastaava

Jaana Viinikainen
puh. 050 4395 126
jaana.viinikainen@sagacare.fi

Voit soittaa kiireellisissä asioissa Saga Helapuiston hoitajille

Hoitajat, puh. 050 466 3313

Saga Helapuiston ravintolapäällikkö

Mia Kasslin
puh. 050 5025 508
mia.kasslin@sagacare.fi

Saga Helapuiston vapaa-ajanohjaaja

Tea Hagman
puh. 050 476 3481 (ma-pe klo 9-15, jätä tarvittaessa soittopyyntö)
tea.hagman@sagacare.fi

Saga Helapuiston fysioterapeutit

Adam Brockwell
puh. 050 3260 469
adam.brockwell@sagacare.fi

Satu Yrjänheikki
puh. 040 5966 211
satu.yrjanheikki@sagacare.fi 

Saga Helapuiston jalkahoitaja

puh. 050 4366 569

Saga Helapuiston parturi-kampaaja

puh. 046 9627 707