Saga Munkkiniemen henkilökunnan yhteystiedot

Varaa esittelyaika Saga Munkkiniemeen!

Maria Sirén
Aluepäällikkö
puh. 050 432 9138
maria.siren@sagacare.fi

Marian tavoitat puhelimitse parhaiten ma - pe klo 9 - 15 välisenä aikana. Marian puhelimessa on vastaaja, johon voit jättää tarvittaessa viestiä ja soittopyyntöä.

Saga Munkkiniemen vastaanotto

Dosentintie 12, 00330 Helsinki
puh. 044 0120101 (ark. 8.30-20.30, la-su 10.15-18.30)
munkkiniemi@sagacare.fi

Saga Munkkiniemen toimistonhoitaja

Johanna Ketola
puh. 044 720 2433
johanna.ketola@sagacare.fi

Johannalta voit tiedustella laskutukseen liittyvistä asioista.


Hoidon tiimivastaavat

Saga Munkkiniemen asukas tai asukkaan omainen, olethan ensisijaisesti yhteydessä Saga Munkkiniemen hoidon tiimivastaaviin. Tiimivastaavat ovat tavoitettavissa arkisin klo 9-14.


Voit soittaa kiireellisissä asioissa hoitajien turvapuhelimeen 24/7:


Saga Munkkiniemen siivoustiimin esimies 

Johanna Kannisto
puh. 050 455 7142 (ark. klo 9-14)
johanna.kannisto@sagacare.fi
 

Saga Munkkiniemen ravintolapäällikkö

Tiina Karlsson
puh. 044 720 2778
tiina.karlsson@sagacare.fi
 

Saga Munkkiniemen fysioterapeutit

Sagan fysioterapeutit ovat tavoitettavissa arkisin klo 8 - 15 välisenä aikana. Yhteydenottopyynnöt myös Saga Munkkiniemen vastaanottoon tai Sagan hoitajille.

Laura Honka
fysioterapeutti
puh. 044 720 2454
laura.honka@sagacare.fi

Tomi Radmer
fysioterapeutti
puh. 044 720 2457
tomi.radmer@sagacare.fi
 

Saga Munkkiniemen vapaa-ajanohjaajat

Jouni Lindblad
puh. 050 359 8535 (ti-to klo 9 - 15) 
jouni.lindblad@sagacare.fi

Elsa Kalliola
puh. 044 720 2793 (ark. klo 9 - 15)
elsa.kalliola@sagacare.fi

 

Saga Munkkiniemen jalkahoitaja

Hellevi Kalliomäki
puh. 044 240 3809 

Jalkahoitola Hellevi Kalliomäki
Saga Dosentinrinne
Dosentintie 10 A  2. kerros
00120 Helsinki

Saga Munkkiniemen huoltomies

Pekka Poikela
puh. 044 5566 129 (ark. 9-15)
Huoltopyynnöt suoraan puhelimitse huoltomieheltä