Saga Munkkiniemen henkilökunnan yhteystiedot

Kysy vapaana olevista asunnoista ja varaa esittelyaika Saga Munkkiniemeen!

Haluatko tutustua palveluihimme, kauniiseen taloomme ja vapaana oleviin asuntoihimme? Kysy vapaana olevista asunnoista, tilaa esitteet tai varaa oma esittelyaikasi:

maksuton puh. 0800-06116 (ma-pe klo 8-16)
myynti.saga@sagacare.fi

tai

Laura Lappalainen (ma-pe klo 8-16)
puh. 050 591 1876 
laura.lappalainen@sagacare.fi

Saga Munkkiniemen vastaanotto

Dosentintie 12, 00330 Helsinki
puh. 050 590 2541 (ma-su klo 8.00-11.00 ja 11.30-18.45)
faksi: 0107520289
munkkiniemi@sagacare.fi

Saga Munkkiniemen johtaja

Päivi Harmaakorpi
puh. 040 041 8826
paivi.harmaakorpi@sagacare.fi

Saga Munkkiniemen toimistonhoitaja

Katja Helenius
puh. 044 720 2433 (ma-pe klo 10-16)
katja.helenius@sagacare.fi

Katja auttaa laskutukseen liittyvissä kysymyksissä.

Hoidon tiimivastaavat

Saga Munkkiniemen asukas tai asukkaan omainen, olethan ensisijaisesti yhteydessä Saga Munkkiniemen hoidon tiimivastaaviin. Tiimivastaavat ovat tavoitettavissa arkisin klo 9-14.

Hoitohenkilökunnan lähiesimies

Mirja Hokka
puh. 044 7202 724
mirja.hokka@sagacare.fi

Voit soittaa kiireellisissä asioissa hoitajien turvapuhelimeen 24/7:

Saga Munkkiniemen siivoustiimin esimies 

Riitta Eriksson
puh. 044 720 2769 (ma-pe klo 9-14)
riitta.eriksson@sagacare.fi

Saga Munkkiniemen ravintolapäällikkö

Tiina Karlsson
puh. 044 720 2778
tiina.karlsson@sagacare.fi

Saga Munkkiniemen vapaa-ajanohjaaja

Vapaa-ajanohjaaja on tavoitettavissa arkisin klo 9 - 15 välisenä aikana.

Elsa Kalliola
puh. 044 720 2793
elsa.kalliola@sagacare.fi

Saga Munkkiniemen fysioterapeutit

Esteri Kaartinen
puh. 044 720 2454
esteri.kaartinen@sagacare.fi 

Ida Salo
puh. 050 313 4716
ida.salo@sagacare.fi

Saga Munkkiniemen jalkahoitaja

Sari Räsänen 
Hyvinvoivat Jalat
hyvinvoivatjalat@hotmail.com
puh. 046 6300 158

Saga Dosentinrinne
Dosentintie 10 A  2. kerros
00120 Helsinki

Saga Munkkiniemen kampaaja

Saga-Hius
Merja Lampa
puh. 044 240 1917

Saga Munkkiniemen huoltomies

puh. 044 5566 129 (ma-pe klo 9-15)
Huoltopyynnöt suoraan puhelimitse huoltomieheltä